Date Jump Form
SunMonTueWedThuFriSat
1
 
2
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:00 Pre-School Meeting 10:00
  • 09:00 Jacappella 10:00
  • 10:00 Body Blitz Fitness (AE) 11:00
  • 14:00 Zumba ( LS) 15:00
  • 15:30 Kumon Maths 17:45
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
  • 19:00 Committee Meeting (Smiths Angling Club) 21:00
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 22:00
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 21:00
3
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:00 Yoga - 1Yengar 10:30
  • 09:30 Get Active Exercise FN 11:30
  • 11:45 Glos Heart Support Group 13:00
  • 18:15 Boogie Shoes Line Dancing 21:15
  • 19:15 Yoga Class (AB) 20:15
  • 19:30 Tithe Barn Trustees Meeting 21:30
4
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 10:15 Tai Chi 11:15
  • 10:30 Water Colour Class 12:30
  • 15:30 Kumon Maths CL 17:45
  • 19:30 Cleeve Harmony Rehearsal 22:00
5
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:45 Zumba Fitness (RT) 10:45
  • 11:00 Play Group P.E Session 12:00
  • 13:15 Playgroup Stay and Play 14:45
  • 14:00 Water Colour Class 16:00
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
6
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:15 Zumba LS 10:15
  • 10:30 U3A Committee Meeting 12:30
  • 10:45 Pilates Matwork (CR) 11:45
  • 11:45 Rugby Tykes 12:45
  • 12:00 Friends of Air Crew Assocation 14:00
  • 16:00 Wedding Preparations 23:00
7
  • 09:00 Wedding Reception 23:45
8
  • 09:00 Wedding Clear Up 12:00
  • 16:30 The Jazz Cafe Dance 22:00
9
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:00 Jacappella 10:00
  • 10:00 Body Blitz Fitness (AE) 11:00
  • 14:00 Zumba ( LS) 15:00
  • 15:30 Kumon Maths 17:45
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 22:00
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 21:00
10
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:00 Yoga - 1Yengar 10:30
  • 09:30 Get Active Exercise FN 11:30
  • 09:30 Cleeve Ladies Probus Club 12:30
  • 11:45 Glos Heart Support Group 13:00
  • 14:00 U3A General History Group 15:30
  • 18:15 Boogie Shoes Line Dancing 21:15
  • 19:30 Bishops Cleeve Players Rehearsal 21:30
11
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 10:15 Tai Chi 11:15
  • 10:30 Water Colour Class 12:30
  • 15:30 Kumon Maths CL 17:45
12
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:45 Zumba Fitness (RT) 10:45
  • 11:00 Play Group P.E Session 12:00
  • 14:00 Water Colour Class 16:00
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
13
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:15 Zumba LS 10:15
  • 09:30 Pilates Matwork (CR) 10:30
  • 11:45 Rugby Tykes 12:45
  • 16:00 Wedding Party 23:45 [B]
14
  • 09:00 Bishop's Cleeve W.I (Walk & Lunch) 15:00
  • 14:00 Baby Shower 16:30
  • 18:00 Wedding Party 23:45 [B]
15
  • 10:00 Wedding Party Clear Up 11:00
  • 14:00 Dean Friedman Concert 23:00 [B]
16
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:00 Jacappella 10:00
  • 10:00 Body Blitz Fitness (AE) 11:00
  • 14:00 Zumba ( LS) 15:00
  • 15:30 Kumon Maths 17:45
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 22:00
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 21:00
17
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 09:00 Yoga - 1Yengar 10:30
  • 09:30 Get Active Exercise FN 11:30
  • 11:45 Glos Heart Support Group 13:00
  • 18:30 Bishop's Cleeve W.I Meeting 21:30
18
  • 08:45 Playgroup 13:15
  • 10:15 Tai Chi 11:15
  • 15:30 Kumon Maths CL 17:45
  • 19:30 Cleeve Harmony Rehearsal 22:00
19
  • 09:45 Zumba Fitness (RT) 10:45
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
20
  • 09:15 Zumba LS 10:15
  • 09:30 Pilates Matwork (CR) 10:30
  • 11:45 Rugby Tykes 12:45
21
  • 13:00 Children's Birthday Party 17:00
22
  • 09:00 Christening 15:00 [B]
23
  • 09:00 Jacappella 10:00
  • 10:00 Body Blitz Fitness (AE) 11:00
  • 14:00 Zumba ( LS) 15:00
  • 15:30 Kumon Maths 17:45
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 22:00
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 21:00
24
  • 09:30 Cleeve Ladies Probus Club 12:30
  • 11:45 Glos Heart Support Group 13:00
  • 13:30 Business Meeting 16:30
  • 18:15 Boogie Shoes Line Dancing 21:15
25
  • 10:15 Tai Chi 11:15
  • 15:30 Kumon Maths CL 17:45
  • 18:30 Body Blitz Fitness (AE) 19:00
  • 18:30 Flower Arranging Class 22:30
  • 19:15 Green Tree Yoga 20:30
  • 19:30 Cleeve Harmony Rehearsal 22:00
26
  • 09:45 Zumba Fitness (RT) 10:45
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
  • 19:30 Tewkesbury CLP 21:00
27
  • 09:15 Zumba LS 10:15
  • 09:30 Pilates Matwork (CR) 10:30
  • 10:30 Electrical Work 18:00
  • 19:00 Ceroc Dance 23:45 [B]
28
  • 09:00 25th Wedding Anniversary 23:45 [B]
29
 
30
  • 10:00 Body Blitz Fitness (AE) 11:00
  • 14:00 Zumba ( LS) 15:00
  • 18:30 Zumba Fitness (RT) 19:30
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 22:00
  • 20:00 Salsa Squad (PH) 21:00
31
  • 18:15 Boogie Shoes Line Dancing 21:15